Hakkımızda

Tarihçe

Barış ambalaj, 1972 yılında Aşıyan Hızar ismiyle ahşap sektörünün bilinen en eski meslek duayenlerinden Hüseyin BOZKAYA tarafından kurulmuştur. 1994 yılında firma ünvanını Barış Ambalaj logosuyla değiştirip günümüze kadar üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini genişleterek gelmiştir.
Doğayı Koruyoruz

Hakkımızda

Barış Ambalaj, ahşaptan yapılmış ambalajlar konusunda uzmandır. Çalışmamızın özü bu ürünleri üretmeyi ve bunlarla bağlantılı hizmetler sunmayı içeriyor. Narenciye ürünleri ve çeşitli gıdaların ambalaj sandıkları, yük paletleri, özel ürün muhafaza kafesleri, ahşap kablo tamburları, talaş, pelet, sunta, kereste ve diğer ürünler için özel müşteri gereksinimlerini karşılamaya yüksek önem veriyoruz. Yarım asırdır üretmekte olduğumuz yüksek kaliteli işleri geliştirmeye devam ederken aynı zamanda önemli çevresel faktörleri de dikkate alarak en gelişmiş üretim sistemlerini kullanıyoruz.
2500 m2 alan üzerine kurulu ahşap ambalaj üretimi için üretim alanlarımız toplamda 1500 m2'den fazladır. Gerekli tüm hammaddeleri barındıran, kısa sürede ürün üretmemizi ve teslim etmemizi sağlayan geniş depolama alanlarımız mevcuttur.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, ihracatçı firmaların çözüm ortağı rolünde, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir ve meslek etiğine sahip, insana ve çevreye duyarlı bir kurum olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz daha fazla üretim ve daha fazla istihdam ile dünya ekonomisine katkıda bulunabilmek. Doğa zararı olmayan ve çevre kirliliğine sebep olmayan ahşap ürünlerini, ihtiyaç duyulan sektörler de gelişen teknolojiye uyumlu ve yüksek kalitede imal edip arza sunmak.
TOP